X-PARK FRANTIŠKOV

 

weather icon4°C

 

Nejvyšší teplota: 5 °C
Nejnižší teplota: 3 °C
Východ slunce: 05:54
Západ slunce: 20:02

 

Tlak: 1015 hPa
Vlhkost: 90 %
Vítr: 5 m/s


18.07.2024

weather icon

25 °C
Rychlos větru: 3.32 m/s
Tlak: 1023 hPa
Vlhkost: 49 %

19.07.2024

weather icon

28 °C
Rychlos větru: 3.46 m/s
Tlak: 1020 hPa
Vlhkost: 43 %

20.07.2024

weather icon

28 °C
Rychlos větru: 2.35 m/s
Tlak: 1013 hPa
Vlhkost: 39 %

21.07.2024

weather icon

29 °C
Rychlos větru: 2.91 m/s
Tlak: 1008 hPa
Vlhkost: 38 %

 

 

Panel

Apartmány a Suite

X-Park Františkov nabízí ubytování v nově postavené luxusní roubence se třemi ložnicemi dále ve dvou nově rekonstruovaných apartmánech s možností vlastního vaření a v suite, které k vaření vybaveny nejsou. Suite č. 6 je pro šest hostů, ostatní suite a oba apartmány jsou vždy pro čtyři osoby. Celková kapacita našeho ubytování je 38 lůžek. Ubytovat u nás domácí zvířata ovšem není možné.

 

K rezervaci ubytování si hosté mohou objednat snídaně, nebo polopenze. 

 

Ubytovaní hosté mohou zdarma využít všechna naše sportoviště – tenisové kurty, mohou si zahrát florbal, basketbal, fotbal, badminton, plážový volejbal, nebo skákat na velké trampolíně. Milovníkům lesních procházek zapůjčíme košíky na houby.

 

Nová luxusní roubenka pro 12 osob je postavena u lesa stranou od sjezdovky. Pod střechou se nachází tři ložnice, v každé z nich dvě manželské postele, koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V prvním patře je velká obývací část s obří sedačkou, krbem a jídelním stolem a kompletně vybavená kuchyň včetně myčky nádobí a kávovaru. Z jídelny se vstupuje na terasu s venkovním posezením, kde mohou hosté využít plynový grill. V přízemí mají hosté k dispozici saunu a také vyhřívaný sušák na boty.

 

Suite se nacházejí v prvním patře v prostřední budově F2 a v prvním patře v budově F3 u svahu (viz mapa areálu) a mají vždy dva dvoulůžkové (v jednom případě třílůžkové) pokoje, koupelnu se sprchovým koutem a od koupelny oddělenou toaletu. Na pokoji je televizor, lednice a rychlovarná konvice. 

Suite v budově F2 mají vyhřívaný vysoušeč bot, všechny pak disponují stojanem na lyže.

 

Oba nově rekonstruované apartmány, které se nacházejí v prvním patře v hlavní budově F1 nad nedávno zrekonstruovanou moderní restaurací, kde se servírují snídaně a večeře ubytovaných hostů, mají dvě ložnice, obývací část s posezením a kuchyňským koutem, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Apartmány jsou vybaveny dvouplotýnkovým vařičem, lednicí, rychlovarnou konvicí a mikrovlnnou troubou. Také apartmány mají k dispozici vyhřívaný vysoušeč bot. 

 

Úklid ubytovacích prostor zajišťujeme vždy před nástupem hostů, abychom nenarušovali jejich soukromí. 

 

Budova F1

Budova F2

Budova F3

YouTube Instagram Facebook